Nasz Zakątek

Leśny Zakątek Seniora znajduje się tuż przy lesie, co sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Wiele malowniczych zakątków pozwala w ciszy i spokoju obcować z naturą.

Nasi mieszkańcy mogą wybrać się na grzyby, wycieczki, spacery oraz przejażdżki rowerowe na bezpiecznych trzykołowych rowerach z opiekunem, a także na marsze nordic walking (sprzęt na wyposażeniu).

Dla potrzeb naszych podopiecznych przygotowaliśmy piękny ogród. Znajdują się w nim wysokie drzewa, krzewy, ścieżki spacerowe, altanka oraz duży grill z wędzarnią. Chętnych zapraszamy do uprawiania ogrodu warzywnego lub kwiatowego.

Zarówno dom jak i otoczenie nie posiadają barier architektonicznych, wszystkie pokoje znajdują się na jednym poziomie bez stopni i progów. Oferujemy pokoje 1-2-3 osobowe z łazienkami. Apartamenty dla małżeństw z łazienkami i tarasami. Wszystkie pokoje wyposażone są w system przywoławczy.

W Leśnym Zakątku Seniora znajduje się salon kominkowy, gdzie odbywają się wszelkie spotkania towarzyskie (słuchowiska, wieczorki muzyczne, telewizyjne, usprawniające terapie zajęciowe). Również kuchnia jest do dyspozycji mieszkańców. Istnieje możliwość samodzielnego wypieku ciast czy przygotowywania przetworów.

W Leśnym Zakątku Seniora istnieje możliwość odprawienia mszy przy kapliczce, wizyt księdza oraz wyjazdu na mszę św. do pobliskiej parafii, gdzie znajduje się przepiękny kościółek z XII w.

www.lesnyzakatekseniora.pl